Tööstusautomaatika 
 Elektroonikatööstus ja ESD-kaitsesüsteemid 
Elmatik OÜ
Männiku tee 104, Tallinn 11216

Tel. 675 5405, 675 5406
Mob 508 3214, 503 6094
Kontori lahtiolekuajad:
E-R 9-17
L,P suletud

e-post: info@elmatik.ee
  Elektroonikatööstustarvikud
OTSI TOODET: 

 Elektroonikatööstus
   Elektritööriistad
   ESD-laotarvikud
   ESD-pakkematerjalid
   ESD-põranda- ja lauakattematerjalid
   ESD-tarvikud
   ESD-tööstusmööbel
   Hoolduskeemia
   Jootejaamad, jootekolvid
   Jootetinad
   Kliima- ja kuivatuskapid
   Kolviotsikud
   Mikroskoobid
   Muud tooted
   Räbustid ja jootepastad
   Sievi tööjalatsid
   Tinaeemaldussukad
   Trükkplaatide remondikomplektid
   Tööriistad
   Varuosad
 Tööstusautomaatika

 Tootekataloogid
 Ohutuskaardid
 Kasutusjuhendid
  Tutvustus

Ettevõtte tutvustus

Elmatik AS on 1994. aastal loodud Eesti erakapitalil põhinev firma. Põhitegevusalaks on Euroopa Liidu standarditele vastavate tööstusautomaatikaseadmete hulgi- ja jaemüük, elektroonikatööstusele seadmete, tööriistade, keemiatoodete ja jootetinade jae- ning hulgimüük, staatilise elektrilaengu (ESD) eest kaitsvate seadmete müük ning sellealased konsultatsioonid ja koolitus.

TÖÖSTUSAUTOMAATIKASEADMED

Tootevalikus on aegreleed, valvereleed, induktiivandurid, mahtuvusandurid, ultraheliandurid, valgusandurid, loendurid, voolumuundurid, juhtnupud, signaallambid, kontaktorid, mootorikaitselülitid, kaitseautomaadid, karbid, kilbid, pakettlülitid, releed, pooljuhtreleed, pistikud, teekonnalülitid, telfripuldid, termostaadid ja -andurid, sagedusmuundurid ja sujuvkäivitid, sireenid ja valgustornid, survelülitid ja -andurid, mõõteriistad, kaablid, toiteplokid, programmeeritavad loogikakontrollerid jpm. tööstusautomaatikaseadmed järgmiste kaubamärkidega: Schneider Electric (Telemecanique, Merlin Gerin, Square D), Carlo Gavazzi, Crouzet, Releco, Baco, Takex-Seeka, Bernstein, Yuasa ja paljud teised.

ELEKTROONIKATÖÖSTUSTARVIKUD, ESD-KAITSESÜSTEEMID

Elmatik AS pakub elektroonikatööstusele eriseadmeid, tööstusmööblit, tööriistu ja -jalatseid sealhulgas on tootevalikus töölauad, töötoolid, riiulid, laosisustus (kõik ESD-versioonidena), jootmismasinad, infrapunaahjud, ladumisrobotid, elektroonikakomponentide ettevalmistusseadmed, jootekolvid, vaakumkolvid, jootetinad, räbustid, lahjendajad jms elektroonikakeemia, ESD-tööriistad, ESD põranda- ja lauakattematerjalid, ionisaatorid, tööjalatsid, kliimakapid jm.Elmatik OÜ | Männiku tee 104/1, Tallinn 11216 | Tel. 675 5405, 675 5406 | info@elmatik.ee